Dzieci Maryi

Dzieci Maryi spotykają się w każdą sobotę, o godz. 10:00, w salce parafialnej.

Stowarzyszenie Dzieci Maryi powstało pod wpływem objawień Matki Bożej młodziutkiej zakonnicy św. Katarzynie Laboure. Gromadzi młode dziewczęta i chłopców chcących pogłębiać nabożeństwo do Najświętszej Maryi Panny oraz pragnących szerzyć Jej kult. Dzieci, naśladując Maryję w Jej cichości, otwartości serca i całkowitym zaufaniu Bogu, chcą przeżywać swoje dzieciństwo tak, by dawać świadectwo rówieśnikom.

W naszej parafii Dzieci Maryi spotykają się w każdą sobotę, o godz.10:00, w salce parafialnej, podejmując tematy związane z wiarą i modlitwą. Podczas spotkań dzieci poznają historię zbawienia, rozważają tajemnice różańca świętego oraz wspólnie bawią się, rozwijając w sobie radość z bycia dzieckiem Bożym. Spotkania prowadzą pani katechetka Monika wraz z animatorami, a opiekunem duszpasterstwa jest ks. Mateusz Tarczyński.
Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci, które chciałyby dołączyć do tej wspólnoty!

170 0.071935892105103