Rok 2001

• 13 marca 2001 r. - Nabożeństwo Fatimskie z udziałem Ks. Kanonika Stanisława Dułaka.
  • 25 - 28 marca 2001 r. - Rekolekcje Wielkopostne prowadził o. gwardian Wit Urbaniak.
  • 15 kwietnia 2001 r. - Rezurekcja z udziałem Ks. Zbigniewa Zielińskiego.
  • 13 maja 2001 r. - odpust parafialny z udziałem Ks. Biskupa Zygmunta Pawłowicza.
  • Podczas Mszy św. Ks. Biskup złożył gratulacje stuletniej parafiance.
  • 17 czerwca 2001 r. - Festyn parafialny z okazji XX-lecia posługi duszpasterskiej na Żabiance.
  • Uroczystości rozpoczęły się wspólną Mszą św. przy Betlejemce.
  • 13 października 2001 r. - odpust parafialny z udziałem Ks. Infułatów Wiesława Lauera i Stanisława Bogdanowicza. Uroczystości upiększył swym śpiewem chór parafialny Stella Fatima. Podczas Mszy św. zostały poświęcone różańce dzieci przygotowujących się do I Komunii św..
  • 4 listopada 2001 r. - Tradycyjnie na imieniny Ojca św. Jana Pawła II z Gdańska wyjechała pielgrzymka do Watykanu. W darze od naszej parafii pielgrzymi zawieźli Ojcu św. obraz.