Grupa Młodzieżowa

Grupa młodzieżowa spotyka się w każdą środę, o godz 19:45, w salce młodzieżowej na dole plebanii.

Uczniowie ostatnich klas szkoły podstawowej i szkół średnich!

Grupa młodzieżowa działająca przy naszej parafii serdecznie zaprasza Was do wspólnego spędzania czasu, pogłębiania wiary oraz bliższego spotkania z Chrystusem! Oprócz cotygodniowych spotkań, podczas których przede wszystkim wspólnie modlimy się, czytamy Pismo Święte, poznajemy "tajniki" naszej wiary, ale także oglądamy filmy, gramy w planszówki czy po prostu rozmawiamy, bierzemy też udział w wydarzeniach „większego zasięgu”. Należą do nich m.in.: Spotkania Młodych na Polach Lednickich, Wieczory Modlitwy Młodych, Litania Miast, wieczory uwielbienia oraz wiele innych.

Czekamy na Was w każdą środę o 19:45 w salce młodzieżowej.

Opiekunem grupy jest ks. Mateusz Tarczyński.

Do zobaczenia!