Rok 2003

• 11 lutego 2003 r. - Światowy Dzień Chorego.
  • W dniach 30 marca - 2 kwietnia 2003 r. Rekolekcje Wielkopostne prowadził o. Zbigniew Ptak.
  • 17-20 kwietnia 2003 r. - Triduum Paschalne.
    • Mszę św. rezurekcyjną odprawił Ks. Prałat Franciszek Cybula.
  • 13 maja 2003 r. - Odpust parafialny.
    • Mszę św. odpustową odprawił Ks. Infułat Wiesław Lauer.
  • 16 maja 2003 r. - Bierzmowanie.
    • Sakramentu udzielił młodzieży Ks. Biskup Zygmunt Pawłowicz.
  • 18 maja 2003 r. - I komunia św.
  • 15 czerwca 2003 r. - Festyn parafialny.
    • Była orkiestra straży granicznej, koncert akordeonowy, loteria fantowa, grochówka, ciasta i wiele innych atrakcji. Na zakończenie festynu został rozegrany mecz piłki nożnej pomiędzy zespołami ministrantów obu Żabiankowych parafii, który zakończył się wygraną naszej drużyny.
  • 19 czerwca 2003 r. - Boże Ciało.
    • Mszę św. odprawił Ks. Jerzy Kühnbaum.
  • 26 czerwca - 6 lipca 2003 r. - Eger.
    • Grupa dzieci z naszej parafii wraz z Ks. Jarosławem wypoczywała w Egerze na Węgrzech.
  • 9 lipca 2003 r. - Msza św. prymicyjna Ks. Sebastiana Reszke.
  • Lipiec - sierpień 2003 r. - Akcja Letnia dla dzieci.
    • Przez całe wakacje dzieci z naszej parafii wraz z księżmi odwiedzały ciekawe miejsca w Trójmieście.
  • 12 października 2003 r. - Dzień Papieski.
    • Mszę św. odprawił Ks. Prałat Franciszek Cybula. W kościele został zorganizowany kiermasz wydawnictw związanych z 25-leciem pontyfikatu Jana Pawła II. O godz. 16:30 został rozegrany mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami księży i parafian dekanatu sopockiego i przymorskiego. O godz. 17:00 odbył się koncert Chóru im. Szymanowskiego z Gdańska Wrzeszcza. Uroczystości zakończyły się Apelem Jasnogórskim.
  • 13 października 2003 r. - Odpust parafialny.
    • Podczas uroczystości odpustowych gościliśmy Ks. Arcybiskupa Tadeusza Gocłowskiego. W czasie Mszy św. Ks. Arcybiskup poświęcił sztandar Ochotników Cierpienia oraz różańce dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  • 16 października 2003 r. - 25 rocznica pontyfikatu Jana Pawła II.
    • Młodzież naszego gimnazjum brała udział w konkursie papieskim. O godz. 18:00 została odprawiona Msza św. w intencji Ojca św., podczas której Słowo Boże wygłosił Ks. dr Grzegorz Świst, który w 1987r. został wyświęcony przez Jana Pawła II. O godz. 20:00 odbyła się wieczornica poświęcona nauczaniu Ojca św. przygotowana przez młodzież. Uroczystości zakończyły się Apelem Jasnogórskim.
  • 4 listopada 2003 r. - Imieniny Ojca Św. Jana Pawła II.
    • Do Watykanu udała się pielgrzymka, której przewodził Ks. Biskup Zygmunt Pawłowicz. Pielgrzymi z naszej parafii wraz z Ks. Proboszczem, przekazali papieżowi dar - obraz przedstawiający Jana Pawła II na tle bryły naszego kościoła oraz dar od dzieci - deklaracje modlitwy różańcowej w intencji papieża.
  • Grudzień 2003 r. - Rekolekcje Adwentowe głosił Ks. Nikos Skuras.
  • Grudzień 2003 r. - Roraty z udziałem dzieci.
  • 22 grudnia 2003 r. - Wigilia dla osób samotnych.
    • Spotkanie zorganizowali nasi duszpasterze oraz parafialna Grupa Charytatywna przy pomocy pracowników baru mlecznego przy ulicy Pomorskiej.
  • 24 grudnia 2003 r. - Pasterka.
    • Mszę św. odprawił Ks. Prałat dr Mirosław Adamczyk, który pracuje w Służbie Dyplomatycznej Stolicy Apostolskiej.