30 września 2019

Wolni Strzelcy

Zapraszamy

Zapraszamy do włączenia się w dzieło ewangelizacji poprzez wejście w struktury Wolnych Strzelców.

Wolni Strzelcy to chrześcijanie, którzy chcą indywidualnie modlić się za innych a których charakterystycznym elementem jest żółta naszywka z napisem „Jeśli chcesz mogę się za Ciebie pomodlić”

Wolni Strzelcy taką naszywkę noszą w widocznym miejscu i podejmują modlitwę za Tych, którzy o nią poproszą.

Zachęcamy wszystkich aby dołączyć do Oddziału Wolnych Strzelców. Naszywkę z napisem „Jeśli chcesz mogę się za Ciebie pomodlić” można otrzymać w zakrystii lub u ks. Adama za symboliczną cenę 5 zł.

Ks. Adam